Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Začátek skateboardingu

1. Základy skateboardingu jsou různý, vždy by mělo platit pravidlo, že začínat se má těma nejednodušíma trikama a teprve postupně zvyšovat jejich náročnost. Je kravina chtít flipovat,když se pořádně neumíte odrazit a kdekoliv, na čemkoliv a v jaký koliv rychlisti udělat ollie!

2. Na začátek postačí, když se na desce vůbec udržíte.Každej si tim musel projít a nikomu tonemohlo jít hned. Proto se nejdřív naučte pouze jezdit, odrážet se,sjíždět obrubníky, přejíždět překážky a posléze nějakej balanc v podobě manuálů a podobně.

3. Pak jděte do olie to je absolutní základní kámen, na kterém musíte stavět vše ostatní, jinak to postrádá smysl a přestane vás sk8 bavit.

4. Jakmile se naučíte poměrně vysoké olie můžete začít s dalšíma trikama jako je třeba:kickflip,schovit, popschovit,50-50 grind,5-0 grind,nose slide,rotn side,atd.